fbpx

Trekos naujienų archyvas

Gaivinančio skonio Jums linki Treka kolektyvas.

Mielas kliente, Labai džiaugiamės, jog naudojatės Treka paslaugomis. Visus savo klientus, kurie nuo 2022.06.01 iki 2022.08.15 pasinaudos transporto paslaugomis vežant krovinius iš Europos (ar[...]

Skaityti toliau

2022-05-31

UAB TREKA švenčia 16 metų gimtadienį

Veiklą pradėjome 2003 metais. Nuo pat pradžių sparčiai augome ir plėtėme veiklos kryptis. Mes jau 16 metų esame tam, kad Jūsų darbas būtų lengvesnis. Nuolat ieškome būdų tenkinti augančius [...]

Skaityti toliau

2019-10-25

UAB Treka – Užtikrina konkurencingas kainas bei aptarnavimą!

UAB Treka užfiksavo neįtikėtinus rezultatus! Per visą trečiajį ketvirtį UAB Treka pervežė daugiau nei 85 proc. krovinių, gautų iš klientų pasiūlymų. Tai puikiai parodo, kad mūsų įmonė teikia b[...]

Skaityti toliau

2019-09-30

Neliūdėk, jei iki rudens liko mėnesis, o geriau pasinaudok akcija!

Visą rugpjūtį vežk krovinius su TREKA UAB Švedijos, Suomijos, Danijos ar Norvegijos maršrutais ir mes jus pavaišinsime jūsų mėgstama kava iš “CIRCLE K”. Akcija galioja užsakius krovinio pervež[...]

Skaityti toliau

2019-08-01

Treka – geriausias sprendimas jūsų verslui!

Privalumai Slovėnijoje: Pakrovimas iš bet kurio regiono Pakrovimas ir iškrovimas automobiliais, kuriuose įrengtas keltuvas Laiku suteikiama informacija apie krovinio judėjimą Patrau[...]

Skaityti toliau

2019-03-04

Nauja linija su griausmu atkeliavo į mūsų įmonę!

Daliniai kroviniai iš Slovėnijos ar Kroatijos! Nepraleisk progos ir tu, nes visą vasario mėnesį už kiekvieną vežtą krovinį iš Slovėnijos ar Kroatijos gausi bet kokio dydžio „Circle K“ kavos puode[...]

Skaityti toliau

2019-02-25

Gaivinančio skonio Jums linki Treka kolektyvas.

Mielas kliente,

Labai džiaugiamės, jog naudojatės Treka paslaugomis.
Visus savo klientus, kurie nuo 2022.06.01 iki 2022.08.15 pasinaudos transporto paslaugomis vežant krovinius iš Europos (arba į Europą), vaišinsime gazuotu „Frozen“ gėrimu iš degalinės Circle K.

Parašykite darbuotojui, kuriam nusiuntėte pervežimo užsakymą, žodžius „Man patinka dirbti su TREKA UAB“ (skype, el. paštu)  ir gaukite sms kodą.
Pateikus gautą kodą degalinės operatoriui galėsite nemokamai pasivaišinti L dydžio gėrimu.

Gaivinančio skonio Jums linki Treka kolektyvas.

UAB TREKA švenčia 16 metų gimtadienį

Veiklą pradėjome 2003 metais. Nuo pat pradžių sparčiai augome ir plėtėme veiklos kryptis.

Mes jau 16 metų esame tam, kad Jūsų darbas būtų lengvesnis.

Nuolat ieškome būdų tenkinti augančius klientų lūkesčius ir siūlome ne tik spartų krovinių vežimą, bet ir aukščiausios kokybės aptarnavimą – tuo rūpinasi suburta patikimų ir profesionalių specialistų komanda.

UAB Treka – Užtikrina konkurencingas kainas bei aptarnavimą!

UAB Treka užfiksavo neįtikėtinus rezultatus!

Per visą trečiajį ketvirtį UAB Treka pervežė daugiau nei 85 proc. krovinių, gautų iš klientų pasiūlymų. Tai puikiai parodo, kad mūsų įmonė teikia bene geriausius pasiūlymus transporto rinkoje.

Negana to, per trečiąjį ketvirtį prie mūsų prisijungė beveik 100 naujų klientų! Tokių rezultatų mums padeda siekti bendravimas ir glaudaus ryšio darbo procesuose su klientais kūrimas, įvertinant, kas mūsų klientams yra vertinga.

Todėl sieksime lygiai to paties ir sekantį ketvirtį!

Neliūdėk, jei iki rudens liko mėnesis, o geriau pasinaudok akcija!

Visą rugpjūtį vežk krovinius su TREKA UAB Švedijos, Suomijos, Danijos ar Norvegijos maršrutais ir mes jus pavaišinsime jūsų mėgstama kava iš “CIRCLE K”.

Akcija galioja užsakius krovinio pervežimą nuo rugpjūčio 1 iki 31 d.

*Kavų kiekis ribotas

Treka – geriausias sprendimas jūsų verslui!

Privalumai Slovėnijoje:

 • Pakrovimas iš bet kurio regiono
 • Pakrovimas ir iškrovimas automobiliais, kuriuose įrengtas keltuvas
 • Laiku suteikiama informacija apie krovinio judėjimą
 • Patraukli kaina
 • Pavojingų krovinių gabenimas
 • Brangių krovinių papildomas draudimas

Nauja linija su griausmu atkeliavo į mūsų įmonę!

Daliniai kroviniai iš Slovėnijos ar Kroatijos! Nepraleisk progos ir tu, nes visą vasario mėnesį už kiekvieną vežtą krovinį iš Slovėnijos ar Kroatijos gausi bet kokio dydžio „Circle K“ kavos puodelį!

 • Kiekvieną dieną renkame dalinius krovinius visoje Slovėnijoje ir Kroatijoje. Išvykimai – du kartus per savaitę , pristatymas – penktadieniais ir pirmadieniais.
 • Turime galimybę krovinius pristatyti per 24 valandas.
 • Užsakovui pageidaujant, paruošiame eksporto deklaracijas.
 • Gabename pavojingus (ADR) krovinius.
 • Neapsiribojame vien tik transportavimu tarp Slovėnijos (Kroatijos) ir Lietuvos, galime pristatyti krovinius ir į kitas Baltijos šalis.
 • Atsakingai sekame krovinio judėjimą nuo pakrovimo iki pristatymo gavėjui. Profesionaliai sprendžiame visus kylančius klausimus.
 • Krovinius iš siuntėjo visoje Slovėnijoje ar Kroatijoje paimame per 12 valandų. Galime pakrauti automobiliais su keltuvu.