+370 37 440011

Trekos naujienų archyvas

Treka – geriausias sprendimas jūsų verslui!

Privalumai Slovėnijoje: Pakrovimas iš bet kurio regiono Pakrovimas ir iškrovimas automobiliais, kuriuose įrengtas keltuvas Laiku suteikiama informacija apie krovinio judėjimą Patrau[...]

Skaityti toliau

2019-03-04

Nauja linija su griausmu atkeliavo į mūsų įmonę!

Daliniai kroviniai iš Slovėnijos ar Kroatijos! Nepraleisk progos ir tu, nes visą vasario mėnesį už kiekvieną vežtą krovinį iš Slovėnijos ar Kroatijos gausi bet kokio dydžio „Circle K“ kavos puode[...]

Skaityti toliau

2019-02-14

Stipriausi Lietuvoje 2017

UAB Treka yra tarp stipriausių įmonių Lietuvoje ir gavo tai patvirtinantį sertifikatą – „Stipriausi Lietuvoje 2017“. Sertifikatas patvirtina, kad įmonė yra patikima ir laiku vykdo (ir, tikėtina, [...]

Skaityti toliau

2018-06-04

Nauja iniciatyva NEUŽMIRŠTUOLĖ

„Visų valstybių ir tautų gyvenime ateina dienų ir valandų, kai išbandoma jų valia, brolybė ir ryžtas apginti tai, kas svarbiausia. Tokiomis akimirkomis pačiose sudėtingiausiose ribinėse situacijo[...]

Skaityti toliau

2018-01-12

Dėmesio! TREKA UAB persikėlė į naujas patalpas.

UAB TREKA užbaigė dar vieną plėtros projektą – pastačius priestatą įmonė įsikūrė naujose, erdviose patalpose. Šalia pagrindinio muitinės pastato, kuriame sparčiai augantis UAB TREKA“ kolektyva[...]

Skaityti toliau

2018-01-09

Dalyvavome Kauno kolegijos karjeros dienoje

2017 m. lapkričio 22 d. UAB „Treka“ darbuotojai dalyvavo Kauno kolegijoje vykusiame renginyje „Karjeros diena‘17“. Renginyje studentų laukė atstovai iš Lietuvos ir užsienio kapitalo įmonių. Jie s[...]

Skaityti toliau

2017-11-30

Treka – geriausias sprendimas jūsų verslui!

Privalumai Slovėnijoje:

 • Pakrovimas iš bet kurio regiono
 • Pakrovimas ir iškrovimas automobiliais, kuriuose įrengtas keltuvas
 • Laiku suteikiama informacija apie krovinio judėjimą
 • Patraukli kaina
 • Pavojingų krovinių gabenimas
 • Brangių krovinių papildomas draudimas

Nauja linija su griausmu atkeliavo į mūsų įmonę!

Daliniai kroviniai iš Slovėnijos ar Kroatijos! Nepraleisk progos ir tu, nes visą vasario mėnesį už kiekvieną vežtą krovinį iš Slovėnijos ar Kroatijos gausi bet kokio dydžio „Circle K“ kavos puodelį!

 • Kiekvieną dieną renkame dalinius krovinius visoje Slovėnijoje ir Kroatijoje. Išvykimai – du kartus per savaitę , pristatymas – penktadieniais ir pirmadieniais.
 • Turime galimybę krovinius pristatyti per 24 valandas.
 • Užsakovui pageidaujant, paruošiame eksporto deklaracijas.
 • Gabename pavojingus (ADR) krovinius.
 • Neapsiribojame vien tik transportavimu tarp Slovėnijos (Kroatijos) ir Lietuvos, galime pristatyti krovinius ir į kitas Baltijos šalis.
 • Atsakingai sekame krovinio judėjimą nuo pakrovimo iki pristatymo gavėjui. Profesionaliai sprendžiame visus kylančius klausimus.
 • Krovinius iš siuntėjo visoje Slovėnijoje ar Kroatijoje paimame per 12 valandų. Galime pakrauti automobiliais su keltuvu.

Stipriausi Lietuvoje 2017

UAB Treka yra tarp stipriausių įmonių Lietuvoje ir gavo tai patvirtinantį sertifikatą – „Stipriausi Lietuvoje 2017“. Sertifikatas patvirtina, kad įmonė yra patikima ir laiku vykdo (ir, tikėtina, vykdys) finansinius įsipareigojimus. Tokių įmonių vertinimą atlieka ir sertifikatą suteikia kreditų biuras „Creditinfo“.

Norime pasidžiaugti, kad suteiktas sertifikatas „Stipriausi Lietuvoje 2017“ liudija mūsų įmonės stabilumą, patikimumą ir užsibrėžto tikslo laikymąsi.

Nauja iniciatyva NEUŽMIRŠTUOLĖ

„Visų valstybių ir tautų gyvenime ateina dienų ir valandų, kai išbandoma jų valia, brolybė ir ryžtas apginti tai, kas svarbiausia. Tokiomis akimirkomis pačiose sudėtingiausiose ribinėse situacijose sprendžiamas visų bendruomenės narių likimas. Išbandomi šios bendruomenės žmogiški ryšiai ir pasiryžimas vienas dėl kito daug paaukoti ir atiduoti. Mes, Lietuvos piliečiai, tokių dienų ir akimirkų patyrėme ne kartą – pirmųjų Lietuvos nepriklausomybės kovų 1918–1920 m. laikotarpiu, vykstant 1944–1956 m. laisvės kovoms, 1991-ųjų sausio 13-ąją,“ – tardami įžanginį žodį sakė akcijos ambasadoriai.

„Neužmirštuolė“ – tai popierinė gėlė, kurią, palaikydami iniciatyvą, prie širdies įsisegė ir UAB TREKA kolektyvo naria,. Tai atminties ir pagarbos ženklas, primenantis mums, kodėl esame laisvi!

Daugiau apie iniciatyvą: http://neuzmirsk.lt/

 

Dėmesio! TREKA UAB persikėlė į naujas patalpas.

UAB TREKA užbaigė dar vieną plėtros projektą – pastačius priestatą įmonė įsikūrė naujose, erdviose patalpose.

Šalia pagrindinio muitinės pastato, kuriame sparčiai augantis UAB TREKA“ kolektyvas vos tilpo, toje pačioje teritorijoje iškilo daugiafunkcinis, daugiau nei 400 m2 priestatas. Naujose patalpose šiuo metu įrengtos 25 šiuolaikiškos darbo vietos, kurios suteiks galimybių dar didesnei UAB TREKA plėtrai.

Visi kiti įmonės duomenys (adresas, telefonas, faksas) lieka nepasikeitę.

UAB „Treka“ kontaktai:
Taikos pr. 98a, LT-51177 Kaunas
Tel. +370 37 440011

Dalyvavome Kauno kolegijos karjeros dienoje

2017 m. lapkričio 22 d. UAB „Treka“ darbuotojai dalyvavo Kauno kolegijoje vykusiame renginyje „Karjeros diena‘17“. Renginyje studentų laukė atstovai iš Lietuvos ir užsienio kapitalo įmonių. Jie suteikė galimybę dairytis praktikos ir darbo pasiūlymų. „Tavo karjeros kelias gali prasidėti būtent čia,“ – sakė Kauno kolegijos karjeros centro specialistai ir ragino studentus nesnausti.

Renginyje „Karjeros diena‘17“ turėjome galimybę pristatyti savo įmonę gausiai studentų bendruomenei. Pasakojome apie įmonės veiklą, darbus, bendradarbiavimą ir kitas galimybes. Taip pat dairėmės potencialių kandidatų, galinčių atlikti praktiką ir kopti karjeros laiptais pas mus, UAB „Treka“.

Iš viso renginyje dalyvavo 25 įmonės. Už dalyvavimą ir galimybių atvėrimą studentams gavome Kauno kolegijos padėką.